Basseinide ja tiikide hüdroisolatsioon polükarbamiidiga

Basseini rajamisel mängib äärmiselt tähtsat rolli hüdroisolatsioon.

Tavaliselt kasutatakse selleks standardseid hüdrosioleerivaid materjale, seejärel teostatakse basseini väikeplaatvooderdus. Kuid need hüdroisoleerivad materjalid nõuavad tavaliselt üsna sagedast remonti, mis on seotud plaadi demonteerimise vajadusega probleemsetes kohtades tagamaks ligipääsu hüdroisoleerivale pinnale, mis teeb remondiprotsessi keeruliseks, pikaajaliseks ja kulukaks.

Kõige perspektiivsemaks ja kindlamaks basseini hüdroisoleerimise viisiks on isoleerimine polükarbamiidiga.

Polükarbamiid kantakse pihustamise teel, seetõttu sobib ideaalselt kandmaks keerulise kujuga pinnale, moodustades seejuures ühtlast õmblusteta katet.

Sellel materjalil on suurepärased hüdroisoleerivad omadused, pikaajaline kasutusiga (30-50 aastat), seejuures polüfaatne polükarbamiid on värvitav mistahes värvitooni ning on esteetilise välimusega, säilitades värvistabiilsust isegi pikaajalise päikesekiirguse korral, seetõttu ei nõua pealistust ning võib täita lõppkatte rolli.

Basseini hüdroisolatsioon polükarbamiidiga on parimaks lahenduseks, mis tagab suurepärase tulemuse ning rajatise edaspidise probleemidevaba kasutamise.